Vítejte na webových stránkách společnosti Ilaid International s.r.o.!

Naše společnost byla založena v České republice v roce 1999. Během několika let se stala jednou z největších společností zabývajících se opravami elektroniky a elektronických součástek v České republice a též subdodavatelem pro mnohá velká evropská servisní centra. Provádíme záruční i pozáruční opravy elektroniky — od těch nejjednodušších až po velmi složité.

Zaměstnáváme vysoce kvalifikované techniky a inženýry s různorodým akademickým zázemím a bohatými zkušenostmi v různých oblastech výroby a oprav počítačů a jiných elektronických zařízení. Provádíme opravy elektronických součástek na všech úrovních složitosti. V oboru oprav elektroniky jsme pravými profesionály.

Mezi naše hlavní pracovní zásady patří spolupráce, nábor vysoce kvalifikovaných inženýrů do zaměstnaneckého poměru a průběžné prohlubování jejich vzdělání v oblasti oprav elektroniky. Naše postupy jsou nastaveny tak, aby noví zaměstnanci měli v co možná nejkratší možné době všechny potřebné schopnosti a znalosti v různých oblastech oprav.

Náš kontrolní systém veškerému zařízení a komponentám přijatým k opravě přiřadí jedinečné číslo, které je zaneseno do naší databáze. V této databázi jsou k dispozici podrobné informace ohledně průběhu opravy daného zařízení nebo komponenty. Kdykoliv je tedy možné zjistit, kde se daná komponenta nachází.

Je nám potěšením vám nabídnout dlouholeté zkušenosti s poskytováním široké škály spolehlivých služeb: od příjmu vašich zařízení až po jejich navrácení si můžete být jisti, že se tyto nacházejí v těch nejpovolanějších rukách.